O nas

Szkoła

Dlaczego my? Mamy najwięcej doświadczenia.

Szkoła Języków Obcych Pandy to placówka z wieloletnią tradycją. Szkoła istnieje już prawie 30 lat, powstała z pasji uczenia języka angielskiego, założona przez mgr Grażynę Andrzejczyk (specjalizacja: metodyka nauczania języka angielskiego) oraz mgr Katarzynę Szymańską – kiedyś nauczycielkę Liceum Ogólnokształcącego w Kutnie.

Mamy niesamowite osiągnięcia.

FCE, CAE, CPE, BUISNESS ENGLISH

Przez wiele lat przygotowywaliśmy z sukcesem do egzaminów FCE, CAE, CPE, Business English i matury osiągając bardzo dobre wyniki, w 2011 roku udało nam się przeprowadzić egzamin FCE w siedzibie naszej szkoły z udziałem Komisji z Łodzi.

30 lat działaności

W ciągu 30 lat działalności wyszkoliliśmy mnóstwo osób, spośród których rekrutują się dzisiaj nauczyciele języka angielskiego, również akademiccy (np. Sylwia H. – w University of Wales TSD, London), tłumaczami literatury (np. Łukasz B.), aktorami (np. Maciej M.) lub po prostu zajmują eksponowane stanowiska w bankach (np. Luiza K., Justyna K.) oraz dużych firmach zagranicznych (Natalia M.), są szefami w zagranicznych restauracjach, lub osiągają sukcesy na różnych innych szczeblach kariery zawodowej.

Family stay

Przez kilka lat z rzędu zabieraliśmy naszych uczestników na kursy językowe do Anglii w ramach tzw. family stay w celu ułatwienia naszym uczestnikom przełamania bariery językowej i usprawnienia umiejętności płynnego mówienia w sytuacjach codziennych.

Mamy niesamowite osiągnięcia.

2-krotnie prowadziliśmy szkolenia z języka angielskiego w ramach projektów unijnych organizowanych przez ARKK w Kutnie

Bądźmy w kontakcie