O nas

Lektorzy

Grażyna Andrzejczyk

Magister filologii angielskiej

Kaska

Katarzyna Szymańska

Nauczycielka języka angielskiego, praca w biurze turystycznym

IMG-20200813-WA0009

Marzena Szulżycka

Lektorka języka angielskiego

Grażyna Andrzejczyk

Magister filologii angielskiej (metodyka nauczania jęz. angielskiego) na Uniwersytecie Łódzkim oraz uczestniczka wielu szkoleń, konferencji i warsztatów prowadzonych przez Cambridge University i Oxford.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego od ponad 25 lat. Zajmuje się tłumaczeniami dokumentacji, umów i dokumentów prawniczych. Duże doświadczenie w uczeniu grup na wysokim poziomie: FCE, CAE, CPE, Business English (dla dyrektorów firm) oraz w przygotowaniu do matury i prowadzeniu kursów dla wielu firm.

Katarzyna Szymańska

Studiowała w Łodzi a jej doświadczenie zawodowe to praca nauczycielki języka angielskiego w liceum oraz praca w biurze turystycznym. Wielokrotna uczestniczka szkoleń i warsztatów językowych, w tym również w Anglii, umożliwiających jej doskonalenie warsztatu pracy. Zagorzała podróżniczka, zwiedziła mnóstwo krajów od Europy po USA, Tajlandię czy Singapur. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla dorosłych. Podstawą na zajęciach jest indywidualne podejście do każdego kursanta.

„Język angielski jest bardzo ważny w podróżach. Kocham podróże i poznawanie kultury i zwyczajów innych krajów.”

Marzena Szulżycka

Lektorka języka angielskiego posiadająca brytyjski certyfikat językowy na poziomie zaawansowanym oraz potwierdzenie wielu szkoleń i konferencji językowych. Dzięki swojemu bogatemu wieloletniemu doświadczeniu stosuje różne techniki nauczania dzieci i dorosłych. W pracy stawia na przyjazną atmosferę co bardzo ułatwia komunikację. Wykazuje się niesamowitą cierpliwością i spokojem.

„Kocham uczyć dzieci a one to odwzajemniają”.

Mirosława Kowalczyk

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego – germanistka, tłumacz. Wiele lat uczyła języka niemieckiego w liceum ogólnokształcącym. Wyjeżdżała wielokrotnie do krajów obszaru języka niemieckiego, jako tłumacz. Podstawą na zajęciach jest indywidualne podejście do ucznia i zrozumienie jego potrzeb.

            „Interesuję się polityką i kulturą”.