Kursy

Ogólne zasady zachowania na terenie szkoły.

Zachowanie wszystkich uczniów w czasie pobytu w naszej szkole powinno stanowić dobry przykład dla innych. W tym celu uczeń musi:

kursy dla dzieci - Pandy Kids !

(6 - 12 lat)
Czy chcecie dołączyć do naszych uśmiechniętych dzieciaków? Przyjdźcie z rodzicami i zapytajcie o kursy specjalnie dla was. Specjalnie dla was przygotowaliśmy bezpieczną, wygodną i kolorową salę.

Zajęcia:

Od pierwszych lekcji dzieci uczą się prawidłowo mówić w języku obcym gdyż kładziemy nacisk na wymowę. Treści dostosowujemy do możliwości i zainteresowań dzieci, które uczą się języka naturalnego, łącząc zabawę z nauką gdyż zabawa stanowi część życia dzieci. Łączymy również naukę z elementami gier, piosenek i bajek. Dzięki temu nasze zajęcia nie są nudne i zapewniają dzieciom mnóstwo radości.

Przyszłość wymaga więcej!
Kursy dla młodzieży

młodzieży (13 - 18 lat) - (ogólne i do egzaminu 8-klasisty) Wszystkie poziomy dla młodzieży i dorosłych oraz FCE

Zajęcia:

Starsze dzieci i młodzież potrzebują czegoś więcej, dlatego nasze kursy są uzupełnieniem nauki języka obcego w szkole publicznej. Poszerzają wiedzę, doskonalą umiejętności, tak żeby mogli dogonić rówieśników, wyrównać braki a entuzjastom językowym umożliwić poznanie nowego słownictwa i zwrotów z życia codziennego.

Matura (angielski, niemiecki)

60 w I semestrze,
40 godzin w II semestrze

Zajęcia:

Szkoła "Pandy" skutecznie przygotowuje do nowej matury (poziom podstawowy i rozszerzony, egzamin ustny i pisemny). Zajęcia prowadzą lektorzy doświadczeni i posiadający certyfikaty szkoleń w zakresie wymagań maturalnych.

Kursy dla zaawansowanych

Dla tych, którzy chcieliby udoskonalić swoje umiejętności językowe lub przygotować się do egzaminów przydatne będą prowadzone kursy od poziomu B1 do C1.
Takie kursy umożliwiają wam:

Język polski dla cudzoziemców (poziom A1, A2, B1)

Kursy dla firm

miejsce i ceny do uzgodnienia

Kwalifikacje

Kwalifikacje na kursy odbywa się w oparciu o testy diagnostyczne i rozmowy wstępne (dotyczy nowych uczestników oraz kursów egzaminacyjnych, nie dotyczy początkujących i maturzystów.

Egzaminy wewnętrzne

Każdy semestr zakończony jest egzaminem pisemnym i ustnym. Przeprowadzamy dodatkowe bezpłatne egzaminy próbne dla wszystkich grup egzaminacyjnych i maturalnych

Zapisy od 1 września 2020
Zapisy on-line w zakładce KONTAKT
lub telefonicznie oraz w siedzibie szkoły
w godz. 16:30 - 18:30 (pon. - piątek)

Serdecznie zapraszamy

Wszystkie zajęcia odbywają się w godz. 15:30 – 20:00

(lub do uzgodnienia)